O naší mezinárodní seznamce

Jsme si vědomi, že seznámení je velice osobní záležitost, a proto je zde důležitá důvěra a vztah mezi Vámi a námi. Jistě nesvěříte takovýto pro Váš život důležitý úkol jen tak někomu a nám se také mnohem lépe pracuje a pomáhá lidem, které máme možnost blíže poznat. Proto se z většiny našich klientů časem stávají naši přátelé. Tak se nám daří spojovat a vytvářet stále nové šťastné páry. Prvním krokem k navázání dobrého vztahu mezi Vámi a námi je naše představení.

Jsme mezinarodní pár, Denisa a Radim, kteří si vzaly za cíl pomoci českým ženám hledat štěstí jinde než v Čechách. Seznamovací agentura Planet Romance byla založena v roce 1996 a úspěšně se jí daří dodnes spojovat životy lidí z různých zemí. Stali se z nás profesionálové v oblasti seznamovacích služeb MatchMaker.

Partnerství lidí z odlišných zemí je každý den plné příjemných překvapení. Z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že takové soužití je plné respektu. Gentlemanská gesta, která jsou českým mužům cizí, berou naši klienti jako samozřejmost. Vzpomeňte si, kdy Vám Čech naposled udělal jen tak radost květinou či otevřel dveře auta a počkal až nastoupíte. Toto jsou jen ty nejmenší z maličkostí, které Vás ve vztahu s cizincem okouzlí.


Planet Romance

Denisa našla přes Planet Romance svoji životní lásku.

Registrace

Vytvořte si zdarma účet a poznejte muže svých snů!

Registrovat

Planet Romance

Užitečné informace

Kontakty