Možnosti seznámení

Jak fungujeme

Na základě Vaší registrace Vám vytvoříme osobní profil, pomocí kterého Vás budeme představovat mužům. Součástí seznamovacího servisu je online přístup k Vašemu uživatelskému účtu na internetových stránkách Planet Romance. Zvolíte si své heslo a náš systém Vám přidělí ID. Pomocí těchto údajů se budete moci přihlásit kdykoliv na svůj účet a zkontrolovat svůj osobní profil. V případě, že součástí Vašeho programu je služba ,,vlastní výběr" můžete si zde pohodlně vybírat a objednávat Vaše představení mužům, kteří Vám budou sympatičtí. Jedná se o speciální službu Představení. Každý požadavek, který obdržíme nejprve posoudíme a když bude vše v pořádku spojíme se s mužem dle Vašeho výběru a představíme Vás mu. Když i Vy budete sympatická jemu, předáme mu na Vás kontakt a nebo Vám domluvíme schůzku v některé z krásných restaurací v centru Prahy.

Neděláme schůzky naslepo! Díky službě Představení, Vám vždy profil každého muže, který o Vás projeví zájem, nejdříve představíme a Vy sama rozhodnete, zda je to muž, který je Vám sympatický a s kterým byste se chtěla seznámit. Nestane se Vám, že by jste se začala seznamovat, nebo šla na schůzku s člověkem, který by pro Vás od počátku nebyl zajímavý. Snažíme se vždy získat maximální informace o mužích, které Vám představujeme.

Příklad: Pan John z Anglie uvidí Váš osobní profil a projeví zájem o seznámení s Vámi. V té chvíli Vás budeme kontaktovat a pomocí osobního profilu Vám pana Johna představíme. Jestliže i Vám bude tento pán sympatický, domluvíme Vám schůzku nebo předáme kontakty. To vždy záleží na aktuální situaci.

První schůzka - seznámení

V mnoha případech Vás budeme kontaktovat a nabídneme Vám první schůzku s mužem, který o Vás projevil zájem. Znamená to, že Vás tento muž zve na večeři, kávu - na jistě příjemná setkání. Vždy doporučujeme absolvovat tuto první schůzku a teprve po ní se rozhodujte, zda je to muž, se kterým byste chtěla navázat nový vztah. První schůzka není žádný závazek, je to první kontakt s mužem, který Vás chce poznat. Můžete si příjemně popovídat, dozvědět se něco nového, strávit krásný večer v exkluzivní restauraci, procvičit se v cizím jazyce, navázat nový vztah - prostě něco zažít. Ciťte se zcela svobodně a příjemně, kdykoliv se můžete rozhodnout a schůzku ukončit.

Upozornění: V případě, že odsouhlasíte agentuře schůzku a domluvíte si termín konání této schůzky, je Vaše rozhodnutí závazné a nelze tuto schůzku zrušit. Organizování schůzek je náročná práce a vždy se týká více lidí. Vše pro Vás připravíme, domluvíme a rezervujeme místo setkání a s tím vším jsou samozřejmě také spojené náklady a mnoho času. Zrušením schůzky vzniká agentuře Planet Romance nárok na úhradu těchto nákladů a to částkou ve výši 1000,-Kč.

Ochrana údajů

V osobním profilu vždy uvádíme pouze jména bez příjmení z důvodu bezpečnosti. Telefonní čísla, příjmení a adresy se v seznamovací agentuře Planet Romance udržují v přísné důvěrnosti a v osobním profilu se nikde veřejně neuvádějí. Veřejnost nemá přístup k Vašemu osobnímu profilu! Všichni muži jsou registrovaní a v rámci možností prověřováni. Pouze naši registrovaní klienti si mohou prohlížet Váš osobní profil.

Buďte s námi ve spojení!

Jsme tady pro Vás, proto neváhejte a kontaktujte nás, když budete potřebovat poradit nebo jakkoliv pomoci při procesu seznamování u naší agentury. Naším cílem je navázat vztah s Vámi, protože komunikace je v tomto případě to nejdůležitější a samozřejmě nás zajímají výsledky Vašeho seznámení. Velice rádi uvítáme Vaši zpětnou vazbu, Vaše zkušenosti se seznamováním, první schůzkou nebo přístupem mužů. Pouze na základě Vašich informací můžeme své seznamovací služby stále zlepšovat.

Dárek

Největší radost nám udělá Vaše štěstí, a právě proto jsme se rozhodli vás obdarovat. Každý pár, který nám zašle svatební oznámení, bude odměněn dárkem od naší agentury.

Registrace

Vytvořte si zdarma účet a poznejte muže svých snů!

Registrovat

Planet Romance

Užitečné informace

Kontakty