FAQ

Bude můj profil s fotografiemi přístupný veřejnosti?

Ne, informace o Vás si mohou přečíst pouze registrovaní muži. Veřejně je vidět pouze malý náhled fotografie, věk a křestní jméno. V případě využití služby skrytého katalogu není vidět nic.

Odkud jsou vaši klienti?

Našimi klienty jsou muži z celého světa a nejvíce mužů je z Ameriky, Anglie, Německa a severních zemí. Jedná se převážně o muže ze středních a vyšších sociálních vrstev, kteří hledají vážný vztah.

Nikdy jsem dosud neměla zkušenost se seznamovací agenturou, jaké jsou v tom výhody?

Toto je naprosto běžná situace. Většina našich klientů nemá zapotřebí pro své seznámení využívat služeb seznamovací agentury a mnohdy jejich první zkušenost je využití našich služeb. Je to proto, že když zatoužíte po seznámení s mužem z jiné země je velice těžké jej oslovit běžným způsobem. Ve Vašem důvěrném okolí se nevyskytuje a když Vás cizinec osloví na ulici jistě mu nebudete důvěřovat. Takto může oslovovat kdekoho na každém rohu. To rozhodně seriózně nepůsobí a seznámení v klubu nebo na diskotéce také většinou nekončí vážným vztahem. O běžném internetovém seznamování už vůbec nemůže být řeč, neboť zde se vyskytuje mnoho podvodníků a vtipálků. Nejspolehlivější a nejsnazší cesta je právě registrace v naší mezinárodní seznamce, protože my jsme profesionálové a velice rádi Vám pomůžeme najít toho pravého partnera pro Váš život. Maximálně eliminujeme seznámení za účelem pobavení, žertu a nebo dokonce zneužití Vaší důvěry.

Proč si muži nevyhledají ženu ve své zemi, ale rozhlíží se ve východní Evropě?

Je všeobecně známé, že slovanské ženy patří k těm nejpůvabnějším na světě, jsou často vzdělané a inteligentní, mnoho z nich umí anglicky nebo i více jazyků. Muži jsou převážně dobře situováni, proto pro ně není nutné se omezovat pouze na svůj stát, obzvlášť když se seznamováním ve své rodné zemi mají špatné zkušenosti a to z mnoha důvodů.

Zeptáte se mě, jestli mám zájem se seznámit s mužem, který si mě vybral?

Samozřejmě, pošleme Vám email s odkazem na profil muže, nebo Vám zavoláme a muže Vám představíme. Podle Vaší odpovědi Vám sjednáme schůzku nebo mu předáme Vaši emailovou adresu a telefon, případně jej budeme krátce informovat o negativní odezvě.

Mám zájem se seznámit pouze s mužem z Anglie nebo Ameriky, jde to?

Samozřejmě, rozhodnutí, zda máte zájem se s mužem seznámit ponecháváme vždy na Vás, ať už z důvodu nevyhovující země nebo národnosti.

Jak rychle se seznámím?

To je individuální, velice záleží na kvalitních fotografiích, na kterých byste měla vypadat co nejlépe a samozřejmě také na momentální klientele mužů. Je možné se seznámit do měsíce, ale také to může trvat déle.

Mohu zrušit domluvenou schůzku?

Zařizování schůzek stojí mnoho času a energie členů týmu Planet Romance, proto pokud nám odsouhlasíte setkání, není možné jej zrušit. Za zrušení schůzky si účtujeme poplatek 1000,- Kč, proto si prosím předem rozmyslete, jestli máte zájem se s mužem sejít. Jistě pochopíte, že jakmile je vše domluvené, pán se těší na schůzku, je nesnadné pro nás takovou schůzku rušit. Mnohdy nemožné, neboť jediný způsob, jak muže v daný den kontaktovat, je hotel kde je ubytovaný apod.

Je možné něco změnit v mém profilu?

Samozřejmě, stačí nás informovat o změně emailem nebo telefonicky. Váš profil si můžete prohlédnout po přihlášení na našich stránkách.

Když se seznámím, je možné můj profil vymazat?

Ano jistě, svoji registraci můžete kdykoliv zrušit. Pouze nás informujte emailem nebo telefonem (vždy prosím uvádějte Vaše ID) a my Váš profil vyřadíme ze systému.

Jestliže máte ještě další související otázky na nás nebo naše služby, prosím bez obav kontaktujte naši mezinárodní seznamku

Registrace

Vytvořte si zdarma účet a poznejte muže svých snů!

Registrovat

Planet Romance

Užitečné informace

Kontakty